nové Venušiny kuličky_NOIR heavy_Whoop.de.doo testovalo nový produkt se sex koučkou Julií Gaiou Poupětovou

2016_12_01_Whoop.de.doo

31.10.2016, Praha

 

Tisková zpráva

Whoop.de.doo přidalo na váze: nové Venušiny kuličky NOIR heavy mají celých 102 gramů.

Pro letošní Designblok si designérka Anna Marešová připravila novou kolekci Venušiných kuliček NOIR heavy, které jsou ve své kategorii nejtěžšími kuličkami na trhu. Whoop.de.doo testovalo nový produkt se sex koučkou Julií Gaiou Poupětovou.

 

Zpevněné pánevní dno pozitivně ovlivňuje sexuální zážitek.

Těžší varianta kuliček je určena pro ženy, které chtějí ještě více posílit svaly pánevního dna. Je to jednoduché - čím těžší kuličky, tím více se pánevní dno posiluje. Venušiny kuličky působí také jako prevence inkontinence, v lehčích případech ji mohou i vyléčit. Hlavním důvodem proč ženy nosí venušiny kuličky je zlepšení sexuálního zážitku. Sama designérka přirovnává nové NOIR heavy k čince, ale zároveň mají to co u ostatních konkurenčních produktů nenajdete - intenzivní vibrace.

 

“Udělali jsme deset prototypů, každý měl jinou váhu a jinak silné vibrace, pak jsem je nechali Gaiu otestovat. Vlastně s tím přišla ona, že by bylo skvělé mít ještě těžší variantu. A tak jsem vymyslela několik nových typů, ze kterých pak Gaia vybrala ty vítězné. Skvělé na tom je, že nakonec vybrala přesně ty, které jsem si oblíbila i já,” popisuje spolupráci Marešová.

 

Proč Gaia vybrala 102 gramů a jak testovala nové kuličky?

“Všech deset prototypů jsem testovala v klidu v leže, v sedě, ve stoje a s nohama nad hlavou, a to vše ještě jednou s pohybem. Testování jsem dělala jednou jen tak a druhou sadu jsem dělala po orgasmu. To znamená, že jsem byla o něco citlivější, ale uvolněnější.”

Nakonec zvítězila kombinace vibrační kuličky vzadu a těžké kuličky umístěné blíže u poševního vchodu. “Myslím, že tahle kombinace je naprosto famózní. Víte, proč? Tyto venušiny kuličky uvnitř pochvy zcitlivují a vibracemi aktivují to, co zpravidla bývá necitlivé. A u poševního vstupu to zase nutí zatínat, ale není to přestimulované ani extrémně těžké, takže si žena stihne uvědomovat vnitřní svaly pánevního dna. To mi na nich připadá geniální,” pochvaluje si novinku sex koučka Gaia Poupětová, která byla zároveň i jejich kmotrou na slavnostním uvedení. Dalšími kmotry byli zpěvačka Tonya Graves a výtvarník Michal Cimala. Edici NOIR heavy Anna Marešová pokřtila 27.10.2016 ve svém studiu v Praze na Letné.

 

Whoop.de.doo představilo novou edici i na největší přehlídce designu ve střední Evropě. Designblok měl letos téma sport a hlavním mottem se stalo Zátopkovo heslo: Když nemůžeš, tak přidej. Značka Whoop.de.doo to vzala doslovně a přidala na váze.

“Dlouho jsme řešili jak se vypořádat s tématem sport, které nám k designu úplně nesedlo. Během našich debat jsem si vzpomněla na svoje dětská léta strávená v tělocvičně, když jsem dělala sportovní gymnastiku. Byl to nespočet hodin strávených soustředěním se na výkon. Zásadní situace, dialogy a vyventilování emocí se však nakonec odehrávalo v šatně. Intimní, důvěrný a zároveň zcela otevřený prostor mi přišel pro prezentaci Whoop.de.doo naprosto ideální.” Doplňuje jejich autorka Anna Marešová, která proměnila výstavní stánek ve sportovní dámskou šatnu, kde si návštěvníci mohli zavzpomínat na svoje sportovní zážitky (nejen) ze šatny.

 

Whoop.de.doo NOIR heavy jsou ke koupi od 27.10.2016 na www.whoopdedoo.cz a u dalších autorizovaných distributorů.

 

Designblok:

Designblok, Prague Design and Fashion Week je největší výběrová přehlídka designu a módy ve střední Evropě. Historie festivalu sahá do roku 1999, kdy jej založila Jana Zielinski a Jiří Macek, ředitelé pořádající agentury Profil Media. Designblok tradičně uvádí tvorbu designérů a výrobců z celé Evropy, představuje novinky prestižních značek i prototypy mladých designérů a designérských studií. Pražského týdne designu se každoročně účastní přes 200 vystavovatelů v hlavním prostoru Designbloku a každoročně přiláká více než 50 000 návštěvníků všech věkových skupin z České republiky i zahraničí. 

 

 

anna maresova designers

sára bauerová I phone: 731969519 I e-mail: studio@annamaresova.com

www.whoopdedoo.me I www.annamaresova.com