whoop.de.doo

sex toys

sdílet


o projektu

Whoop.de.doo je řada erotických pomůcek navržených speciálně pro ženy a dívky. Jejich jedinečnost spočívá v kombinaci kvalitního materiálu s jednoduchým anatomickým tvarem a s důmyslnou vnitřní mechanikou. Celý mechanismus je ukrytý pod celistvou vrstvou měkkého silikonu. Díky této silikonové vrstvě jsou erotické pomůcky Whoop.de.doo vodotěsné a hlavně stoprocentně hygienické. Whoop.do.doo Anna vytvořila jako svojí diplomovou práci, za kterou získala v roce 2011 Národní cenu za studentský design. Nakonec se rozhodla návrh i zrealizovat. V roce 2013 byl na trh uveden první produkt z řady - Venušiny kuličky, které fungují také jako pomůcka na posílení pánevního dna. Více na www.whoopdedoo.cz.

Prošla si celým procesem od návrhu, přes výrobu až po prezentaci a distribuci celého produktu bez investorů, manažerů či marketingových firem. Neohlížela se na výhody masové výroby v Číně a zaměřila se na lokální výrobu v České Republice. Díky tomu si může pohlídat každý krok a nedělat zbytečné kompromisy. Podařilo se ji tak zachovat nejvyšší kvalitu ve všech směrech a hlavně původní návrh. Sada Whoop.de.doo obsahuje Venušiny kuličky, Vibrátor a vibrační vajíčko, které studio AMD připravuje. Anna na projektu spolupracuje s kolegou Sergejem Kuckirem a Jiřím Tomanem.


 „Chtěla jsem vytvořit ideální design, který ukáže, že i erotická pomůcka může působit lehce, elegantně a zároveň něžně.  Mým cílem také bylo najít hranici mezi erotikou a medicínou a přivést na svět kvalitní produkt ve všech směrech. Nebylo to snadné, ale díky ohlasům od vás a díky ohlasům přímo od odborníků - lékařů vím, že se to podařilo“.
 

Anna Marešová

 
 

awards