Hästens Prague

čelo postele

sdílet


Vagner Design představuje novou limitovanou edici postelových čel od designérky Anny Marešové

Vagner Design vytvořil ve spolupráci se známou designérkou Annou Marešovou čelo postele, které bylo inspirováno knihou a filmem Padesát odstínů šedi. Základní verze čela je vystavena v pražském showroomu. Na trh se dostane edice pouze deseti unikátních čel k příležitosti 10 letého výročí Hästens na českém trhu.

29.06. 2016 se konala na toto téma tisková konference, kdy náš showroom navštívilo několik novinářů známých redakcí, kterým Karel Vágner, majitel firmy a designérka Anna Marešová, odpovídali na položené otázky. Reportáž o nás natočila redakce Blesku pro ženy, na kterou se můžete podívat ZDE.

Návrh postelového čela od Anny Marešové počítá i s místem pro ukládání nejen hraček pro dospělé. Čelo je v základní verzi vybaveno dvěma důmyslně ukrytými přihrádkami, ve kterých se při otevření rozsvítí zakomponované LED osvětlení. Díky promyšlenému řešení a velmi nenápadné pojistce zůstanou tajné schránky dokonale skryté jak před pátravými pohledy tchyně, tak před všetečnými dětskými prstíky vašich potomků. Přihrádky lze využívat i k jiným účelům, jako k odložení oblíbené knihy. LED osvětlení je dostatečné na to, abyste viděli, co potřebujete, ale aby přitom neoslňovalo partnera. Čelo postele, jehož tvorba od návrhu až po finální realizaci trvala rok a půl, tvoří kombinace dřeva z amerického ořechu a prvotřídní kůže, jak jinak než v šedé barvě.

Ozdobit svou postel a ložnici tímto výjimečným kusem nábytku bude moci jen deset šťastlivců, protože celá série deseti kusů symbolizuje deset let značky Hästens na trhu v České republice, jedno čelo jeden rok. Každé z nich, stejně jako to bývá u grafických listů, ponese označení unikátním pořadovým číslem a podpisem návrhářky.